Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  wydarzenia
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

ZapowiedziA+A-A0

2018-05-30
Uroczysta Msza św. rozpoczynająca Konwent Związku Polskich Kawalerów Maltańskich.

W sobotę 9 czerwca 2018 o godzinie 10.00 w Katedrze św. Jana Chrzciciela w Warszawie rozpocznie się Msza św. inaugurująca Konwent Związku Polskich Kawalerów Maltańskich. 
Serdecznie zapraszamy Kapelanów Maltańskich, Damy i Kawalerów a także wolontariuszy Maltańskiej Służby Medycznej – Pomocy Maltańskiej, Sympatyków i Przyjaciół.   

czytaj więcej »
2018-05-20
Zaproszenie na koncert maltański w Nowym Jorku
The main beneficiary of our efforts will be the Hospital in Barczewo, Poland, which is run by the Polish Association of the Order of Malta. The hospital is dedicated to the long-term treatment of patients requiring constant and specialized care. Various types of equipment need to be upgraded, and new ones need to be purchased, to provide quality service for their patients. For more information see: https://massinf.org/beneficiaries/    
 
czytaj więcej »
2018-05-18
Msze św. w intencji dzieci nienarodzonych i ich rodziców.

Od lat, z inicjatywy kleryków Wyższego Śląskiego Seminarium Duchownego w Katowicach, Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Śląskiego i Zakonu Maltańskiego, dzięki błogosławieństwu księdza arcybiskupa Damiana Zimonia, a następnie księdza arcybiskupa Wiktora Skworca, jak również za zgodą księdza biskupa Andrzeja Dziuby, Głównego Kapelana ZPKM, na Śląsku odbywają się msze Święte w intencji wszystkich dzieci: poczętych i urodzonych oraz ich Mam i Ojców.  Inicjatywa uzyskała aprobatę Kapelanów ZPKM oraz Konwentu w 2012r. Co roku przyłącza się do niej coraz większa ilość maltańczyków w poszczególnych miastach.        

czytaj więcej »
2018-05-11
Zaproszenie na Doroczną Pielgrzymkę na Jasną Górę

Zbliża się dzień 19 maja br., a więc kolejna Pielgrzymka Związku Polskich Kawalerów Maltańskich na Jasną Górę. To jest zawsze szczególne wydarzenie dla naszej wiary, które pragniemy przyjąć jako wielki dar Boży. Stanąć u stóp Pani Jasnogórskiej to szczególna łaska, ponieważ to włączenie się w liczne pokolenia tych, którzy tutaj przybywali przed nami, w duchu dziękczynienia i prośby.    

czytaj więcej »
2018-05-06
Intencje modlitewne i Msza Święta - pielgrzymka Zakonu do Lourdes 2018

Zachęcamy do uczestnictwa w transmisji na żywo z Mszy Świętej, odprawianej w Grocie w Lourdes w dniu 7 maja 2018 roku 

czytaj więcej »
2018-05-02
Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto wybrany na 80. Wielkiego Mistrza Zakonu Maltańskiego

Rzym, 2 maja 2018 - Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto został wybrany osiemdziesiątym Wielkim Mistrzem Zakonu Maltańskiego.

czytaj więcej »
2018-04-16
XIV Maltański Letni Obóz Integracyjny dla Osób Niepełnosprawnych w Szczyrzycu 7-30 lipca 2018

Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich w Krakowie zaprasza na XIV Maltański Obóz Integracyjny w Opactwie Cystersów w Szczyrzycu, w województwie małopolskim (60 km od Krakowa).

czytaj więcej »
2018-04-11
Oremus pro Concilio.

W związku z nadchodzącym wkrótce spotkaniem Pełnej Rady Państwa oraz przy wsparciu J.E. Namiestnika Wielkiego Mistrza Fra’ Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto, chciałbym raz jeszcze poprzeć ogólnoświatową inicjatywę modlitewną Oremus pro Concilio.     

czytaj więcej »
2018-02-12
Komunikat Szpitalnika Związku Polskich Kawalerów Maltańskich

Czcigodne Damy,  Szanowni Konfratrzy i Kapelani, Drodzy Pracownicy i Wolontariusze, W związku z organizacją corocznej pielgrzymki do Lourdes przekazuję następujące informacje:

czytaj więcej »
2018-02-11
Orędzie Ojca Świętego Franciszka na Wielki Post

Drodzy Bracia i Siostry!

Ponownie zbliża się Pascha Pana! Aby nas do niej przygotować, Boża Opatrzność daje nam każdego roku Wielki Post, „sakramentalny znak naszego nawrócenia” (1), który zapowiada i urzeczywistnia możliwość nawrócenia się do Pana całym sercem i całym życiem.    

czytaj więcej »
Przejdź do strony:
© 2024 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY