Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Działalność » Misja w Marco (Peru) » Parafia Św. Herberta, Wodzisław Śląski
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

Parafia Św. Herberta, Wodzisław ŚląskiA+A-A0

Niedziela Misyjna w parafii pw. Św. Herberta w Wodzisławiu Śląskim była pierwszą w naszej historii na tym terenie. Śląska gościna to nie żadna bajka, potwierdzili to mieszkańcy i parafianie tamtejszego miasta. Przyjęcie nas było serdeczne i bardzo życzliwe.

Rozpoczęliśmy Mszą sobotnią o 18:00, dzieląc się świadectwem życia na misjach, oraz zachęcając do wsparcia modlitewnego, finansowego i zapraszając do wystawy misyjnej. Cała Niedziele upłynęła nam na dzieleniu się doświadczeniem. Pomoc ks. Darka oraz ks. Proboszcza okazała się nieoceniona.

Wyjeżdżaliśmy szczęśliwi, bo z poczuciem akceptacji i zaproszeniem na znów. Prosimy parafian z Wodzisławia o wsparcie dzieła misyjnego, nie zapominajcie o nas w modlitwie!

Magdalena Tlatlik© 2024 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY