Serdecznie zapraszamy na Mszę św, która rozpocznie doroczny Konwent ZPKM Za nami 60. Pielgrzymka Zakonu Maltańskiego do Lourdes. Zachęcamy do przesyłania zdjęć i świadectw. Trwa proces beatyfikacyjny Sługi Bożego Fra Andrew Bertiego Święci i błogosławieni Zakonu Maltańskiego
strona główna »  Działalność » Misja w Marco (Peru) » Niedzielne świętowanie
Polecamy


W nas przyjdzie Słowo Boga / Kazanie św. Bernarda, opata

Wiemy, że potrójne jest przyjście Pana.  Trzecie jest pośrodku między dwoma pozostałymi.  Te są jawne, trzecie takie nie jest.  Za pierwszym swoim przyjściem Pan był widziany na ziemi i przebywał wśród ludzi, bo jak sam o tym mówi: ujrzeli i znienawidzili. więcej >>>

+++

Sługa Boży Fra' Andrew Bertie
Wielki Mistrz Zakonu Maltańskiego
1988 - 2008

Subskrypcja biuletynu
Od Prezydenta i Kapelanów
Blog konfratra z Paryża
TV Zakonu

Zakon Maltański w Polsce

Konwent ZPKM, 1992 

Maltański Koncert Charytatywny w Olsztynie - 2016


BLIŻEJ BOGA: Zakon Maltański w Gliwicach

więcej filmów >>>

Niedzielne świętowanieA+A-A0

Kolejna niedziela upłynęła pod znakiem opowieści o amazońskiej misji w San Lorenzo oraz andyjskich pracach w parafii w Marco.

Trzy Msze Św., na którym mogliśmy posługiwać oraz dzielić się świadectwem życia osoby świeckiej na misji, pozwoliły na nowo otworzyć oczy i spojrzeć na wszystko nowymi oczyma. "Każdy z nas jest misjonarzem, zarówno ten bezpośrednio pracujący na misji, jak i ten pośrednio pomagający ... poprzez modlitwę, wsparcie finansowe, pomoc w realizacji projektów" - mówiła parafianom Magda, uwrażliwiając na wspóodpowiedzialność za światowe problemy. Zapraszaliśmy do współpracy, nie tylko modlitewnej czy finansowej, dlatego, że wśród ogromnej ilości parafian na Mszy Św., wielu było specjalistów w swoich dziedzinach, którzy, dzieląc się swoim doświadczeniem, wiele dla misji mogą uczynić.

Przyjęcie w parafii św. Mikołaja w Maniowych było bardzo życzliwe. Górale pokazali swoją klasę np. śpiewając mocnym głosem Godzinki, dzieląc się opowieściami rodzinnymi czy zabierając dla swoich bliskich Różańce Misyjne.

Ufamy, że współpraca z Parafianami będzie się rozwijać. Dziękujemy za Wasz wkład w misję w Marco. Otulamy modlitwą!

Magdalena Tlatlik


© 2024 - Fundacja Polskich Kawalerów Maltańskich
Projekt i wykonanie: Agencja Reklamowa NEXTDAY